Gündem
Giriş Tarihi : 12-01-2022 20:00   Güncelleme : 12-01-2022 20:00

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun gazeteciler ile bir araya geldi

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun gazeteciler ile bir araya geldi

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun gazeteciler ile bir araya geldi

Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ilimizde görev yapan basın çalışanları ile bir araya geldi.

Basın çalışanlarının gününü kutlayan Başkanımız Sayın Bekir Aksun, halkın haber alma konusunda mesai mefhumu gözetmeksizin yaptıkları görevden dolayı basın çalışanlarına teşekkür etti ve slayt gösterisi eşliğinde yürütülen projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun şu ifadelere yer verdi; “Erzincan denkleminde gazetecilik adına görev yapan arkadaşlarımızın tamamı için vereceğimiz söz şudur; hakikaten işin ruhuna uygun ve şahsiyetli bir şekilde bu işi yapmaktalar. Başladığımız günden bugüne yaklaşık 3 yıl geçti. 3 yıl içerisinde bizim bu ruhu yönlendirmek adına yaptığınız eleştirileriniz için sonsuz teşekkür ediyorum. Bazı konularda yönlendirdiğiniz konular oldu. Eksik ve aksaklıkları dillendirdiğimiz konular oldu. Ama şu ana kadar şahsileştiren hiç kimse olmadı. Bu manada bütün çalışan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Erzincan Belediyesi ve siz değerli çalışan gazeteciler olarak iç içe, el birliğiyle, işbirliğiyle şehrimizi daha güzel yerlere taşımak için bu birlikteliğimizin devamından yanayız. Biz üzerimize düşen dikkati mümkün mertebe vermek suretiyle sizlerin de bize destek olarak bu yürüdüğümüz yolda daha doğru adımlar atabilmenin, tercihleri doğru yapabilmenin şansını tanımanızı arzu ediyoruz. Hepinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.