Gündem
Giriş Tarihi : 05-10-2021 20:29   Güncelleme : 05-10-2021 20:29

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a Amatör Spor Haftası Ziyareti

Her yıl geleneksel olarak kutlanan “Amatör Spor Haftası” kapsamında Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu,  Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Emin Turan ve beraberindeki milli sporcular Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun‘u makamında ziyaret etti

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a Amatör Spor Haftası Ziyareti

Her yıl geleneksel olarak kutlanan “Amatör Spor Haftası” kapsamında Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu,  Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Emin Turan ve beraberindeki milli sporcular Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun‘u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Emin Turan, Erzincan Ülkü spor tesislerinde yapılan çalışmadan dolayı Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a tüm amatör spor kulüpleri adına teşekkür etti. 

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, ise konuşmasında Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’un göreve geldiği günden bu yana spor anlamında güzel işler yapmaya başladıklarını ifade ederek,  Bunda katkınız büyük. Tesisleşme adına, sporcularımızın imkanları anlamında bize destek veriyorsunuz. Sporcu kardeşlerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum diyerek “Amatör Spor Haftası” dolayısıyla düzenlenecek etkinliklerle ilgili Başkanımıza bilgi verdi.

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun, ise gerçekleşen ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Gençlerimizin sportif faaliyetlerle uğraşması bizim için sevindirici, bu kardeşlerimize sahiplendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bizlerde üzerimize ne düşerse elimizden geldiği,  gücümüzün yettiği kadar destek olmaya gayret edeceğiz, bu vesile ile tüm spor camiasının Amatör Spor Haftasını kutluyorum” dedi.