Gündem
Giriş Tarihi : 03-09-2021 23:29   Güncelleme : 03-09-2021 23:29

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Başkanımıza Zabıta personellerinden ziyaret

Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’u makamında ziyaret etti

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Başkanımıza Zabıta personellerinden ziyaret

Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’u makamında ziyaret etti.

 

Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri ziyarette Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a çiçek takdim ettiler. Başkan Yardımcısı İkram Çamur, Zabıta Müdürü Erhan Albayrak ve zabıta personellerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun, zabıta çalışanlarının Zabıta Haftası’nı kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi. Zabıta Teşkilatı’nın önemine dikkat çeken Başkanımız; “195 yıllık Zabıta Teşkilatı, Türkiye’de birikimi, geçmişi, mazisi olan bir kurum. Bizim de Belediyemizin en önemli kurumlarından bir tanesi. Bugüne kadar emeklerinizden, çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı sorumlulukla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Haftanızı kutluyorum. Başarılı meslek yaşantısı, sağlıklı bir hayat diliyorum bütün zabıta arkadaşlarımıza. Teşekkür ediyorum geldiğiniz için” dedi.