Gündem
Giriş Tarihi : 04-08-2021 09:13   Güncelleme : 04-08-2021 09:13

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Erzincan Belediyesi yaz spor okulları ile tatil dolu dolu geçiyor

Erzincan Belediyesinin çocukların fiziksel, bilişsel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla başlattığı Yaz Spor Okulları’nda eğitimler devam ediyor

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Erzincan Belediyesi yaz spor okulları ile tatil dolu dolu geçiyor

Erzincan Belediyesinin çocukların fiziksel, bilişsel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla başlattığı Yaz Spor Okulları’nda eğitimler devam ediyor.

 

Erzincan Belediyesi spor tesislerinde gerçekleşen yaz spor okullarında 8 ile 15 yaş arası çocuklara yönelik futbol branşında eğitim veriliyor. Verilen eğitimlerde küçük kramponlar sıcak havaya rağmen yeşil sahada yoğun mesai yapıyor.

 

Eylül ayına kadar devam edecek olan Yaz spor Okulları, öğrencilerin sporla tanışmaları, sağlıklı fiziksel gelişimlerine katkı sunulması amacıyla uzun yıllardan bu yana eğitimlerine devam ediyor.

 

Eğitimler hakkında bilgi veren Yaz Spor Okulları hocası Fatih Ağaç; “Okulların kapandığı tarihten açılacağı tarihe kadar çocuklarımıza futbol eğitimleri veriyoruz. Erzincan Belediyesine ait olan tesiste antrenmanlarımızı yapıyoruz. Haftanın 5 günü 8-12 yaş grubuna, 12-15 yaş grubuna ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri eğitim veriyoruz. Antrenmanlarımız günde ortalama 1,5 saat sürüyor. Eğlenceli geçen antrenmanlarımızda velilerimiz de bizleri yalnız bırakmıyor.” dedi.