Gündem
Giriş Tarihi : 05-10-2021 21:35   Güncelleme : 05-10-2021 21:35

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Genel temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor

Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Kent merkezindeki tüm mahalle, cadde ve sokakları temizlemek için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Genel temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor

Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Kent merkezindeki tüm mahalle, cadde ve sokakları temizlemek için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Temiz bir çevrede vatandaşlara sağlıklı, mutlu ve çağdaş bir şekilde yaşama alanı oluşturmak adına, sokak ve caddelerde yapılan genel temizlik çalışmaları devam ediyor. Çok sayıda personelin görev aldığı çalışmalarda kaldırımlar ce yollar süpürülürken, çöplerin temizliği için büyük bir titizlik gösteriliyor. Periyodik olarak sürdürülürken genel temizlik çalışmaları kapsamında kaldırım kenarlarında ve boş arazilerde büyüyen otlar biçildikten sonra geniş bir mıntıka temizliği yapılıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından son olarak Kazım Karabekir Mahallesinde genel temizlik çalışmalarına devam ediliyor.

Çok kapsamlı yapılan temizlik çalışmalarının devam ettiğini belirten Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun, “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, periyodik olarak tüm mahallelerde kapsamlı genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil alanlar ile sokaklarımız bakımdan geçiriliyor. Erzincan Belediyesi olarak temiz ve düzenli bir şehir için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.