Gündem
Giriş Tarihi : 03-11-2021 18:07   Güncelleme : 03-11-2021 18:07

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Yol genişletme çalışmalarımız devam ediyor

Yol genişletme çalışmalarımız devam ediyor

ERZİNCAN BELEDİYESİ: Yol genişletme çalışmalarımız devam ediyor

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Hacı Ali Caddesinde yol genişletme çalışmalarına başladı. Ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde bölgede trafik akışının rahatlaması hedefleniyor.

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün, kentin farklı sokak ve caddelerinde oluşan tehlikeleri ortadan kaldırmak amacıyla başlattığı yol genişletme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde yol genişletme çalışmaları gerçekleştiren ekipler, kış öncesi kentteki alt ve üst yapı sorunlarını çözmek için büyük bir çaba gösteriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Esentepe altında olan ve Araştırma Hastanesine bağlanan Hacı Ali Akın Caddesinde yol genişletme çalışmalarına başladı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun; “Bölgede yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırarak trafik akışını rahatlatacağız. Yollarımızı Erzincan halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz. Bu caddemizde yol genişletme çalışması bittikten sonra kaldırım asfaltlama çalışması da yaparak tamamlamış olacağız.” dedi.