Eğitim
Giriş Tarihi : 18-12-2021 01:02   Güncelleme : 18-12-2021 01:02

Erzincan Üniversitesi: ERSİAD’tan Rektörümüze Ziyaret

ERSİAD’tan Rektörümüze Ziyaret

Erzincan Üniversitesi: ERSİAD’tan Rektörümüze Ziyaret

Erzincanlı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (Ersiad) Başkanı Saim Bahadır ve ERSİAD üyeleri Üniversitemizi ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Rektörlük Toplantı Salonu’nda ERSİAD  üyeleri ile bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent, üniversitemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında  bilgi verdi. ERSİAD üyeleri ile bir süre sohbet eden Rektör Levent: “Kuruluşunda belirlenen hedeflerinin birçoğunu gerçekleştiren Üniversitemiz, bugün gelinen noktada büyüme planlarının önünde ilerlemektedir. Araştırma odaklı bir Üniversite olmak hedeflerimizin en başında gelmektedir. Bu amacın gereği olarak üniversitemizde devraldığımız görev bayrağını daha ileriye ve yükseğe taşımak için var gücümüzle çalışmanın gayreti içerisindeyiz.

Bizler paydaşlarımızın güçlerinden destek alırız, bunlardan biri de ERSİAD’tır. Üniversitemizin kuruluşundan bu zamana kadar her konuda destek olan ve bizlerin hep yanında var olan ERSİAD Başkanı Sayın Saim Bahadır ve üyelerine üniversitemizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

ERSİAD Başkanı Saim Bahadır da Üniversite ile işbirliği içinde olmaktan duydukları memnuniyeti ve gururu dile getirerek, “can Erzincanımıza ve Erzincanımızın güzide bir kurumu Erzincan Binali Yıldırım Üniversitemize olan birlikteliğimizı artırarak devam ettirmek niyetindeyiz” dedi.

Ziyaret hediye takdimi ile son buldu.