Eğitim
Giriş Tarihi : 15-12-2021 20:56   Güncelleme : 15-12-2021 20:56

Erzincan Üniversitesi: Rektörümüz Refahiye MYO ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri MYO’yu Ziyaret Etti

Rektörümüz Refahiye MYO ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri MYO’yu Ziyaret Etti

Erzincan Üniversitesi: Rektörümüz Refahiye MYO ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri MYO’yu Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, üniversitenin fakülte ve meslek yüksek okul ziyaretlerine Refahiye Meslek Yüksekokulu ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri  Meslek Yüksekokulu ile devam etti. Rektör Levent’e Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük  eşlik etti.

Refahiye Meslek Yüksekokulu ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Orhan Taşkesen, akademik ve idari personelin de hazır bulunduğu ziyarette Rektör Levent, dersliklerde eğitim gören öğrenciler ile buluştu. Öğrencilerin ilçe, okul ve bölümleri hakkında düşüncelerini dinleyen Rektörümüz eğitim-öğretim alanında yapılan tüm çalışmaların, öğrencilerin başarılı bir gelecek kurması için yaptıklarını  belirterek : “Sizin geleceğiniz ülkenin geleceği. O yüzden derslerinize çalışarak başarılı bir öğrenci olun” nasihatinde bulundu.

Ziyaret esnasında Refahiye Meslek Yüksekokulu ve Refahiye Bahar Yıldırım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna incelemelerde bulunan  Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent,  Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Orhan Taşkensen ve akademik personel ile  görüşerek okulların mevcut durumu  ve gerçekleşmesi planlanan projeler  hakkında   bilgi aldı.  Ziyaretten memnun ayrılan Rektörümüz, “Meslek yüksekokullarımız kampüsten uzak olmalarına rağmen öğrencilerimizi eğitim kalitesi ve imkanlarıyla kampüs içerisinde bulunan bir okulumuzmuş gibi hissettiriyor olması memnuniyet verici. Bu vesileyle akademisyenlerimize teşekkür ediyorum “ dedi.