Eğitim
Giriş Tarihi : 05-11-2021 21:10   Güncelleme : 05-11-2021 21:10

Erzincan Üniversitesi: Rektörümüzden Sportif Farkındalık Etkinliğine Anlamlı Ziyaret

Rektörümüzden Sportif Farkındalık Etkinliğine Anlamlı Ziyaret

Erzincan Üniversitesi: Rektörümüzden Sportif Farkındalık Etkinliğine Anlamlı Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, “3 Aralık Sportif Farkındalık Etkinliğine katılarak özel sporcularımıza eşlik etti.

Engelsiz Yasam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ile Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi ortaklığı ile “3 Aralık Sportif Farkındalık Etkinliği” düzenlendi. Üniversitemiz Yalnızbağ Yerleşkesindeki spor tesislerinde gerçekleşen ve antrenörlüğünü Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanı Öğr. Gör. Mehmet Öztaş ve  Engelsiz Yasam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Beden Eğitimi Öğretmeni Aslıhan Yüce’nin yaptığı etkinlikte özel sporcular yer aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent, düzenlenen etkinliğe katılarak, özel sporcularla birlikte çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası etkinliğe katılan sporcular, Rektör Levent’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken; Rektör Levent, yürütülen etkinliklerin özel sporcularımızın bu alanda deneyim kazanmaları ve özel gereksinimli bireylere yönelik olumlu tutum geliştirmeleri açısından da destekleyici olduğu dile getirerek, etkinliği düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkürlerini sundu ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak her zaman onlara destek olacaklarını bildirdi.