Eğitim
Giriş Tarihi : 03-05-2022 13:56   Güncelleme : 03-05-2022 13:56

Erzincan Üniversitesi: Resim İş Eğitimi Anabilim Dalından Resimleriyle Geleceğimiz-2 Sergisi

Resim İş Eğitimi Anabilim Dalından Resimleriyle Geleceğimiz-2 Sergisi

Erzincan Üniversitesi: Resim İş Eğitimi Anabilim Dalından Resimleriyle Geleceğimiz-2 Sergisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı tarafından “Resimleriyle Geleceğimiz-2” adlı resim sergisi düzenlendi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğretmen Sibel Çakır Anaokulunda gerçekleşen sergiye Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. M. Fatih Ertugay, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Genel Sekreter Doç. Dr. Cihat Özgenel, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Erdem Yavuz, Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Orhan Taşkesen,  Resim İş Anabilim Dalı öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenen sergide öğrenim gören 41 çocuğun bayram neşesine ortak olmak ve sevinçlerini resimleri ile yansıtmak amacıyla Üniversitemiz Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı öğrencileri rehberliğinde çocuklar ile resimler yapıldı.

Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında yaptığı resimler Anaokulu içerisinde 22.04.2022 saat:17:00 a kadar gezilebilecektir.