Eğitim
Giriş Tarihi : 03-05-2022 13:52   Güncelleme : 03-05-2022 13:52

Erzincan Üniversitesi: Üniversitemizde “Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” Gerçekleştirildi

Üniversitemizde “Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” Gerçekleştirildi

Erzincan Üniversitesi: Üniversitemizde “Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” Gerçekleştirildi

Üniversitemizde “Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” gerçekleştirildi. Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğü tarafından organize edilen toplantı, Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Ercan Ekinci ve koordinatörlük üyeleri ile EBYÜ Kalite Öğrenci Topluluğuna katılarak Kalite Elçisi olarak seçilen öğrenciler katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Üniversitemiz Kalite Koordinatörü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Ekinci; Kalite Elçiliği olarak yeni kurulan yapılanmaya kısa bir süre içerisinde 183 öğrencinin başvurduğunu ve yapılan ön değerlendirmeden geçenlerin kalite elçisi olarak seçildiğini belirtti. Ekinci, üniversitemiz kalite güvence sisteminin en önemli paydaşı olacak kalite elçilerimizin bu topluluk aracılığı ile hem bireysel gelişimlerine katkı sağlayacak hem de yönetimsel süreçlerde fikir sahibi olabileceklerinin altını çizerek, açık olan sistemden başvurarak öğrencilerimizi kalite elçisi olmaya davet etti.

Toplantı kalite elçilerinin söz alarak böyle bir toplulukta yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirmeleri ve düşüncelerini paylaşmaları ile son buldu